Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
Ellison Lau Mr. Ellison Lau
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Organic Herb Inc.

Ekstrak Kualiti Tinggi Manufactory Organic Powder Bawang Putih
Ekstrak Kualiti Tinggi Manufactory Organic Powder Bawang Putih
Ekstrak Kualiti Tinggi Manufactory Organic Powder Bawang Putih
Ekstrak Kualiti Tinggi Manufactory Organic Powder Bawang Putih
Ekstrak Kualiti Tinggi Manufactory Organic Powder Bawang Putih

Ekstrak Kualiti Tinggi Manufactory Organic Powder Bawang Putih

Jenis bayaran: L/C,T/T,D/P
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Masa penghantaran: 7 Hari

Tambah ke bakul

Maklumat asas

    Pensijilan: SGS, ISO, HACCP, Lain-lain

    Kaedah Assay: HPLC, UV

    Borang permohonan: Suppository

    Permohonan: Makanan, Produk Penjagaan Kesihatan, Ubat, Lain-lain

Additional Info

    Produktiviti: 30 Ton per Month

    Jenama: OH SAYA

    Pengangkutan: Ocean,Land,Air

    Tempat asal: China

    Keupayaan bekalan: 30 Ton per Month

    Sijil: HACCP,ISO, Halal, Kosher,Organic

    Port: Shanghai,Guangzhou,Shenzhen

Penerangan produk

Bekalan Kilang Harga Terbaik Serbuk Bawang Serbuk Organik Semulajadi

Products name:

Garlic Extract

Botanical name

Allium sativum

Common names:

Clove Garlic, Da Suan, Rashona, Rustic's Treacle, Stinking Rose, Tricolor Garlic

Parts used:

Cloves.

Active Ingredients: :

Allicin

Cas No.:

539-86-6

Specification:

1% Allicin / Ratio Extract 20:1,100:1

Test Method

HPLC

Appearance

White Fine powder

Standard:

Kosher,HALAL,ISO9001,HACCP.


Permohonan

Kegunaan kuliner
Perubatan, untuk Aktiviti Antimikrobnya
Kosmetik,
Tambahan makanan

Kategori produk : Ekstrak Tumbuhan Standard

E-mel kepada pembekal ini

Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000

Related Products List